Geçtiğimiz ay haberin zirvesinde kim vardı?

Nisan ayında magazin haberlerinde bir önceki ay olduğu gibi en çok Cem Yılmaz’ın adının geçtiği ortaya çıktı.

30.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz ay sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan isimler belirlendi. Medya Takibi Ajansı Interpress’in yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, Nisan ayında magazin haberlerinde bir önceki ay olduğu gibi en çok Cem Yılmaz’ın adının geçtiği ortaya çıktı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan Nisan ayı “Top On” sıralamasında Cem Yılmaz, toplam 447 haberle birinci oldu. Sezen Aksu isminin geçtiği 405 haber ile ikinciliği alırken, üçüncü sırada ise yaptığı üçüncü evlilikle gündeme gelen Demet Akalın 320 haberle yer aldı.

Interpress’in yaptığı haber araştırmasında geçtiğimiz ayın magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde dördüncü sırasında Eurovision’da ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo toplam 257 haberle yer aldı. Beşinci sırada Türk Sanat Müziğinin divası kabul edilen Bülent Ersoy 218 haberle yer alırken, Hülya Avşar 216 haberle altıncı oldu. Süper star Ajda Pekkan 209 haberle yedinci, mega star Tarkan ise 198 haberle sekizinci sırayı aldı. Nisan ayı magazin dünyasının “Top On” sıralamasında Kıvanç Tatlıtuğ isminin geçtiği 196 haberle dokuzuncu olurken, Hande Yener de 185 haber ile onuncu oldu.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.