GE Garanti Bank’a Romanya’dan ödül

Garanti Bankası’nın Romanya’da faaliyet gösteren iştiraki GE Garanti Bank, finans sektörünün...

23.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası’nın Romanya’da faaliyet gösteren iştiraki GE Garanti Bank, finans sektörünün önde gelen dergilerinden Global Finance tarafından, “Romanya’da 2010’un En İyi Bireysel İnternet Bankası” seçildi. Bir önceki yılın ardından bir kez daha GE Garanti Bank’a verilen ödül, Global Finance dergisi editörlerinin, web tasarımı, işlevsellik, guvenlik, kullanım kolaylığı ve kullanıcı sayısının artışı gibi kriterlere göre yaptığı değerlendirme sonucunda verildi.

Konuyla ilgili konuşan GE Garanti Bank Genel Müdürü Murat Atay, “Global Finance tarafından 2. kez bu ödüle layık görülmek bizi gururlandırdı. Garanti Bankası’nın Turkiye’deki deneyim ve bilgi birikiminin yanı sıra, müşteri ve teknoloji odaklı kaliteli ürün ve hizmet anlayışını, Romanya’da da yaptığımız her işte aynı etkinlikle sürdürüyoruz.

Kısa sürede kullanıcı sayısının hızla artması, ürünümüzün Romen halkı tarafından da takdir edildiğinin en önemli göstergesi. İnternet bankacılığında, ihtiyaçlar doğrultusunda, maksimum hizmet anlayışıyla yeni ve farklı imkanlar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.