MediaCat

Gasly ve Albon İstanbul yollarında

Red Bull pilotlarının Formula 1 arifesinde İstanbul’u turladıkları anların yer aldığı tanıtım filmi yayında.

Gasly ve Albon İstanbul yollarında

Dokuz yıllık bir aranın ardından yeniden Türkiye’de gerçekleşen Formula 1 arifesinde İstanbul’un tanıtımı ve AlphaTauri moda markasının lansmanı için hazırlanan film dünya genelinde yayına girdi.

Scuderia AlphaTauri Pilotu Pierre Gasly ve Aston Martin Red Bull Racing Pilotu Alexander Albon’un RB7 Formula 1 araçlarıyla İstanbul’un cadde ve sokaklarını turladıkları anların kayıt altına alındığı filmin çekimleri sırasında Alex Albon Avrasya Tüneli’nden ilk kıtalararası tünel geçişini yaparken, Pierre Gasly de iki kıtanın ortasında 360 derecelik spin atma hareketini (donut) gerçekleştiren ilk kişi oldu.

İstanbul’da F1 aracı kullanmanın özellikle de köprünün üstünde kıtadan kıtaya geçmenin harika bir deneyim olduğunu söyleyen Pierre Gasly; “AlphaTauri ekibini ve moda markasını Türkiye ile tanıştırdığım için de ayrıca çok mutluyum. Modayı ve kıyafetleri çok seviyorum, bu nedenle böyle seçkin bir markayla çalışmak benim için büyük fırsat. Bu, birlikte ilk sezonumuz ve markayı dünya çapında büyürken ve gelişirken görmek müthiş. Bu önemli günün bir parçası olmak çok havalı bir şey” açıklamasında bulundu.

İstanbul sokaklarında araç kullanmanın çok iyi bir tecrübe, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki anların ise unutulmaz olduğunu söyleyen Alex Albon, lansmanı bu filmle gerçekleşen AlphaTauri’nin moda markası hakkında “AlphaTauri’yi ziyaretimde tüm süreci baştan aşağı gördüm ve bir Formula 1 takımına çok yakıştırdım. İnovatif ve arkasında büyük teknoloji var. Bunun günlük hayatta kullanıldığını görmek çok havalı” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.