Garanti’ye yeni halkla ilişkiler müdürü

Elif Güvenen, Garanti Bankası'nın reklam, marka yönetimi ve kurumsal iletişimini yürütecek...

17.06.2008 - 10:48 | MediaCat

Garanti Bankası’nın Reklam ve Halkla İlişkiler Birim Müdürlüğüne Elif Güvenen atandı.

Güvenen, bankanın reklam, marka yönetimi, kurumsal iletişim ve pazarlama iletişimi çalışmalarının yanı sıra, kültür-sanat, spor, çevre ve eğitim başta olmak üzere, çeşitli alanlarda yürüttüğü toplumsal paylaşım projelerinin de sorumluluğunu üstlendi.

Kariyerine 1996 yılında Henkel’de Marka Yöneticisi Asistanı olarak başlayan Güvenen, 2001-2002 yıllarında Milano’da Henkel Uluslararası Marka Yöneticiliği görevini yürüttü. 2002-2003 döneminde aynı firmada Stratejik Grup Marka Müdürü olarak çalıştı. 2003’te Marka ve İletişim Müdürü olarak Beko’da görev yapmaya başlayan Elif Güvenen, bu görevine ek olarak 2005’te Beko Uluslararası’nın marka ve iletişim çalışmalarını da üstlendi.

Güvenen, 1973 yılında İstanbul’da doğdu. 1992’de Ankara Charles de Gaulle Lisesi’nden, 1996’da Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Çok iyi derecede Fransızca ve İngilizce, iyi derecede İtalyanca biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.