Garanti’ye ödül

Garanti Bankası, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen MerComm’un 'Faaliyet Raporları Yarışması (ARC Awards)' kapsamında, 2010 Faaliyet Raporu ile iki kategoride ödül aldı.

26.12.2011 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası, iletişim alanında mükemmellik standartlarını belirleyen MerComm’un ‘Faaliyet Raporları Yarışması (ARC Awards)’ kapsamında, 2010 Faaliyet Raporu ile iki kategoride ödül aldı.

Banka, yarışmada, ‘Geleneksel olmayan faaliyet raporları’ kategorisinde ‘Altın ödül’le birinciliğe, ‘Finansal Veriler’ kategorisinde ise ‘Gümüş ödül’e layık görüldü.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, “MerComm sıra dışı ve çevreye duyarlı formata sahip faaliyet raporlarımızı art arda iki yıldır ödüllerle taçlandırıyor. Raporu hazırlarken; faaliyetlerimizin yanı sıra sürdürülebilir başarıyı nasıl yakaladığımızı da anlatmaya çalıştık. Bunun için de ‘spor’ temasını kullanarak oluşturduğumuz görsel tasarımı, yaratıcı söylemlerle destekledik. Farklılık yaratan yaklaşımımızın ödüllendirilmesinden mutluluk duyuyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.