garantimortgage.com’a 2. kez aynı ödül

Mortgage Uzmanı Garanti’nin internet sitesi www.garantimortgage.com İnteraktif Medya Konseyi tarafından...

06.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Mortgage Uzmanı Garanti’nin internet sitesi www.garantimortgage.com İnteraktif Medya Konseyi tarafından verilen “Interactive Media Awards” kapsamında, “Finansal Servisler” kategorisinde, “Üstün Başarı Ödülü’nü (The Outstanding Achievement Award)” aldı. Kendi kategorisindeki 177 başvuru arasından  seçilen www.garantimortgage.com, aynı ödülü ikinci kez kazanmış oldu. Böylece Garanti Mortgage’ın web sitesi de kurulduğu günden bu yana toplam 7 ödüle layık görülmüş oldu.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Mortgage Genel Müdür Yardımcısı  Umur Güven, “Türkiye’nin ilk banka destekli mortgage web sitesini hayata geçirdik. İnternet sitemiz, kurulduğundan bu yana 7 kez uluslararası platformda ödüle layık görüldü.Web sitemizi daha kullanışlı hale getirebilmek için sürekli arayış içerisindeyiz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını tespit ederek, sitemizi zenginleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.