Garanti’den 12 Dev Adam’a destek

Garanti Bankası, A Milli Erkek Basketbol Takımı “12 Dev Adam”a verdiği desteği, 16. Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da...

30.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası, A Milli Erkek Basketbol Takımı “12 Dev Adam”a 10 yıldır kesintisiz verdiği desteği, 28 Ağustos’ta başlayacak 16. Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da devam ettiriyor. Bu kapsamda, Türk spor tarihinin en büyük organizasyonlarından biri olan ve Türkiye’nin tanıtımı açısından büyük önem taşıyan Dünya Basketbol Şampiyonası’nın da ana sponsorları arasında yer alıyor.

Basketbola desteğini, sadece milli takımlarla sınırlı tutmuyor. Basketbolun gelişiminin tabana yayılmakla mümkün olacağı inancıyla, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği 12 Dev Adam Basketbol Okulları’nın (12 DABO) 2002 yılından bu yana sponsorluğunu üstleniyorlar.

16. Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırladıkları kapsamlı bir reklam ve tanıtım kampanyasıyla, A Milli Takım’ın yanında olmaya devam ediyorlar. Reklamlarda, “12 Dev Adam” konseptiyle, basketbolun coşkusunu tüm Türkiye’ye yaşatmayı ve Millilerimize desteği en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Garanti, aynı zamanda, basketbolun geleceğine yatırım yapılmasının önemini gündeme getirmek hedefiyle, 12 DABO’da yetişen genç basketbolculara da dikkat çekiliyor.

2 gün süren çekimlerde, A Milli Takım kadrosu ve geleceğin yıldız basketbolcuları mükemmel bir uyum gösterdi. Ortaya herkesin tebessümle izleyeceği bir rekabet hikayesi çıktı. Bu kapsamda hazırlanan ilk reklam filmi, 30 Temmuz Cuma akşamından itibaren yayınlanmaya başlayacak. Reklam filmini seyretmek için tıklayınız…