MediaCat

Garanti BBVA’ya yeni CEO

Garanti BBVA’nın yeni CEO’su belli oldu.

Garanti BBVA’ya yeni CEO

Garanti BBVA, Ali Fuat Erbil’in emeklilik kararıyla birlikte 1 Eylül itibarıyla geçerli olmak üzere CEO’luk görevini Recep Baştuğ’un üstleneceği açıkladı. Baştuğ, aynı zamanda BBVA Türkiye Ülke Müdürü olarak da görev alacak.

Yeni görevlendirmeleriyle ilgili konuşan Recep Baştuğ, “Uzun yıllar görev aldığım, hem kişisel hem de profesyonel anlamda kariyerime önemli katkılar sunan Garanti BBVA’ya dönmekten büyük heyecan duyuyorum. Aynı zamanda Fuat Erbil’in görevi süresince imza attığı başarılı çalışmaları sürdürme fırsatı bulacağım için çok mutluyum.” dedi.

Dört yılı genel müdürlük olmak üzere bankada 22 yıl görev alan Ali Fuat Erbil ise Garanti BBVA’ya teşekkürlerini sunarak, “Benim de yürekten inandığım, müşteri odaklılık ve dijitalleşme alanında farklılaşma vizyonuyla çağın olanaklarını ülkeme sunmayı hedefleyen Garanti BBVA’nın topluma ve Türkiye ekonomisine sunduğu katkılardan ötürü gurur duyuyorum” diye konuştu.

BBVA Grup CEO’su Onur Genç ise, “Fuat Erbil ve Recep Baştuğ, Garanti BBVA’yı ülkenin en büyük ve en beğenilen finansal kurumlarından biri haline getiren yetkin insan kaynağını en iyi şekilde temsil ediyorlar. Fuat Erbil’e Garanti BBVA CEO’su olarak sunduğu katkılarından ötürü teşekkür ediyor, Recep Baştuğ’a ise yeni görevinde başarılar diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.