Garanti Bankası “Türkiye’nin En İyi Bankası” seçildi

Garanti Bankası, Financial Times grubunun finans dergisi The Banker’ın Türkiye’nin En İyi Bankası ödülüne layık görüldü.

29.11.2012 - 11:44 | MediaCat

garanti-bankasi ergun özen

Garanti Bankası, Financial Times grubunun finans dergisi The Banker’ın Türkiye’nin En İyi Bankası ödülüne layık görüldü. Uzman bankacı ve analistlerin objektif görüşlerine dayanılarak yapılan değerlendirmenin ödül töreni, 28 Kasım Çarşamba günü Londra’daki Intercontinental Hotel’de gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, “Garanti Bankası olarak, her sene Türkiye’den sadece 1 bankaya verilen ödüle 3. kez layık görülmek, bizi çok gururlandırdı. Uluslararası finans çevrelerince takdir edilen başarımızı, Türk bankacılık sektörünün gücüne, sunduğumuz hizmetin kalitesine ve müşteri odaklı bankacılık modelimize borçluyuz. ‘Avrupa’nın En İyi Bankası’ olma hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Teknolojideki gelişmelerden faydalanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.