Garanti, 9. kez ‘Türkiye’nin en iyi bankası’ seçildi

Garanti Bankası, dünyanın önemli finans dergilerinden Euromoney'nin Mükemmelik Ödülü'ne...

03.07.2008 - 10:23 | MediaCat

Garanti Bankası, dünyanın önemli finans dergilerinden Euromoney’nin Mükemmelik Ödülü’ne (The Euromoney Award for Excellence) layık görülerek, 9. kez Türkiye’nin En İyi Bankası seçildi. Euromoney yetkilileri, Garanti’nin, dünya genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmaya rağmen, 2007’de etkileyici mali sonuçlar elde etmesi nedeniyle ödüle layık görüldüğünü belirtti. Ödüller, her yıl Temmuz ayında, son 1 yıl içinde bankacılık ve sermaye piyasalarında ülkesinin mükemmellik standartlarını belirleyen kuruluşlara veriliyor.

Garanti’nin sürdürdüğü güçlü büyüme, nakdi ve gayri nakdi kredilerde sağladığı başarıyla sektörün lideri olması, hızlı şubeleşme atağı, mortgage konusundaki öncülüğü, müşteri odaklılığı, dalgalanma ortamında bile uluslararası yatırım bankaları tarafından en güvenilir bankalar arasında görülmesi, ödül almasını sağlayan unsurlar arasında yer aldı.

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, ödülle ilgili olarak, “Dünya finans çevrelerinin her yıl merakla beklediği ödülleri 9. kez almaktan çok mutluyuz. Kaliteden ödün vermeksizin gösterdiğimiz büyüme ve hizmet performansımız, sadece müşterilerimiz tarafından değil, Euromoney tarafından da bir kez daha takdirle karşılandı. Garanti Bankası olarak küresel dalgalanma döneminde de güçlü büyümemizi devam ettirdik. 2008’in ilk yarısında çok iyi bir performans yakaladık. Ancak önümüzdeki dönem daha zorlu geçecek. Garanti, her zaman olduğu gibi, daha iyisi için çalışmayı hedefleyen hizmet anlayışından ve sürdürülebilir büyüme stratejisinden taviz vermeyecek. Başarımızın gerçek mimarı Garanti Bankası çalışanlarıdır.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.