Garanti’den ‘e-meklilik’

Garanti Bankası, İnternet Şubesi kullanıcısı olsun ya da olmasın tüm müşterilerinin www.garanti.com.tr üzerinden...

04.03.2009 - 15:03 | MediaCat

Garanti Bankası, İnternet Şubesi kullanıcısı olsun ya da olmasın tüm müşterilerinin www.garanti.com.tr üzerinden Bireysel Emeklilik Sözleşmesi satın alabileceği ‘e-meklilik’ hizmetini kullanıma sundu. Hizmet kapsamındaki avantajla, Bireysel Emeklilik başvurularını kredi kartı bilgilerini kullanarak garanti.com.tr üzerinden yapan Garanti müşterileri giriş aidatı ödemeyecek.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, ‘Teknolojinin bize sağladığı tüm imkanlardan yararlanarak tasarladığımız yeni hizmetlerle, müşterilerimize daha da yakın durarak, ihtiyaçlarına uygun online çözümler üretiyoruz. ‘e-meklilik’ ile, sadece İnternet Şubesi kullanıcılarımıza değil, kredi kartı sahibi tüm müşterilerimize internet üzerinden avantajlı bireysel emeklilik fırsatı sunuyoruz. Mutlu bir geleceğin anahtarı olan Bireysel Emeklilik, günümüzün koşullarında giderek önem kazanıyor. Bu nedenle hizmetimizin önemli bir ihtiyacı karşılayacağını düşünüyoruz.” dedi.

‘e-meklilik’ ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.garanti.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.