GamersFirst Fallen Earth’ü satın aldı

Fallen Earth’ün yaratıcı ekibi, GamersFirst bünyesine katılarak oyunun gelişimini sürdürecek.

24.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Fallen Earth’ün yaratıcı ekibi, GamersFirst bünyesine katılarak oyunun gelişimini sürdürecek. Oyunun Free2Play sistemine geçişinin tamamlanmasına kadar aboneliklerini koruyan oyunculara ödüller verilecek.

Free2Play (ücretsiz oyun) oyunların yayıncısı GamersFirst, third person MMO oyun Fallen Earth’ü portföyüne kattığını duyurdu. Fallen Earth’ün, oyun tasarımcısı Marie “Aro Sei” Croall tarafından yönetilen 12 kişilik yaratıcı ekibi, GamersFirst’ün geliştirme stüdyosu olan Reloaded Productions bünyesine dahil olacak ve Free2Play ile halihazırda sürmekte olan üyelik sisteminin bir araya getirilme sürecini yönetecek.

GamersFirst, Croall’un ekibi oyunun önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan eklentisi Alpha County üzerinde çalışırken tüm yayıncılık hizmetlerini, sunucu geliştirmesini ve teknik operasyonları üstlenecek.

Reloaded Productions baş tasarımcısı Marie Croall, GamersFirst’ün Fallen Earth’ü almasını şöyle değerlendirdi: “GamersFirst ile görüşmeler başladığında gerçek anlamda benzersiz MMO dünyamızı arşınlayan oyuncularımızı desteklemek için bir yol bulmayı umuyorduk. Reloaded Productions ailesine katılıp GamersFirst ailesinin bir parçası olarak sadık hayranlarımıza tavizsiz bir oyun deneyimi sunmayı sürdürebileceğiz. Daha da iyisi, köklü ve küresel bir yayıncının desteğini arkamıza alarak, oyunumuzu dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca yeni oyuncu ile paylaşabileceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.