MediaCat

Galata Kulesi meme kanseri için pembeye bürünüyor

General Electric ve MEMEDER’den meme kanseri farkındalığı kampanyası.

Galata Kulesi meme kanseri için pembeye bürünüyor

Meme Sağlığı Derneği (MEMEDER) ve General Electric (GE), meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla bugün (30 Ekim, Çarşamba) günü 19:00’da İstanbul’un en önemli tarihi yapılarından Galata Kulesi‘nde büyük bir görsel şölen düzenleyecek.

Galata Kulesi’nin formuna uygun olarak tasarlanan animasyon video çok sayıda projeksiyonla yansıtılarak tarihi yapıda etkileyici bir görüntü oluşturulacak. Kule, etkinlik çerçevesinde 30 ve 31 Ekim tarihlerinde de pembe renkle ışıklandırılacak.

Dernek ve marka yürüttükleri meme kanseri farkındalığı kampanyasına destek vermek isteyenleri mesajlarını sosyal medyada #GalataPembeOluyor etiketi ile iletmeye çağırıyor. GE, gönderilen her tweet karşılığında MEMEDER’e 1 TL bağışta bulunacak. GE’nin, meme kanseriyle mücadele konusunda yapılan çalışmaları desteklemek üzere yapacağı bağış çerçevesinde 20 bin tweet’e ulaşılması hedefleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.