Fuzul Holding yeni reklam ajansını seçti

Holdingin yeni dönem reklam çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

15.03.2021 - 11:39 | MediaCat

Fuzul Holding yeni reklam ajansını seçti

Otomotivden inşaata, konuttan sigortaya birçok alanda faaliyet gösteren Fuzul Holding yeni dönem reklam çalışmalarını için Alametifarika ile anlaştı.

Alametifarika, Fuzul Holding ve bünyesindeki Rubikpara, Nevita, Nevvinn, FuzulEv, FuzulOto, Fuzul Yapı’nın tüm mecralardaki iletişimini entegre reklam ajansı olarak yürütecek.

Yeni işbirliğine ilişkin açıklamalarda bulunan Fuzul Holding Kurumsal İletişim Grup Başkanı Gülşah Yüzer, yeni işbirliğini “Fuzul Holding olarak faaliyette bulunduğumuz sektörlerdeki çalışmalarımıza daha farklı bir soluk katmak için bazı işbirliklerimizi yenileme kararı aldık. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizi de bu yeniliklerle buluşturmak için her geçen gün daha çeşitli iletişim araçları ve iş ortaklarına ihtiyaç duyuyoruz. Bu kapsamda, reklam tarafında, inovatif işlere imza atmış Alametifarika ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Birlikte birbirinden başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.