Fujitsu Siemens Computers ekibini güçlendirdi

Avrupa’nın ve Türkiye’nin lider BT firmalarından Fujitsu Siemens Computers kadrosunu...

25.06.2008 - 17:58 | MediaCat

Avrupa’nın ve Türkiye’nin lider BT firmalarından Fujitsu Siemens Computers kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Ürün ve hizmet kalitesi ile olduğu kadar, yönetim ve operasyon ekipleri ile de fark yaratmayı amaçlayan Fujitsu Siemens Computers’un yeni atamaları şöyle sıralanıyor:

2001 yılında arasında Doğuş Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdikten sonra, çeşitli kuruluşlarda uygulama geliştirme, kalite belgeleri ve ithalat, ihaleler ve kurumsal satış alanlarında çalışan Gülşah Süne, “İç Satış Sorumlusu” (Back Office Specialist, Volume Products) pozisyonuna getirildi.

Fujitsu Siemens Computers, Kurumsal Satış departmanı da yeni atamalarla güçlendirildi.

1995 yılından bu yana sektörde çeşitli görevlerde yer alan, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu Uğurtan Uğur Kurumsal Satış Bölümü’nde Telekomünikasyon sektöründen sorumlu Müşteri Yöneticisi olarak atandı.

1993 -1998 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü, 1998 – 2004 yılları arasında ise Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme bölümünü bitiren ve 1997 yılından bu yana sektörde çeşitli görevlerde bulunan Gökhan Gökyalaz ve 1996 – 2001 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirmesinin ardından kariyerine Sistem Mühendisi olarak başlayan, daha sonra iş geliştirme alanında tecrübe edinen Özlem Aydın, Kurumsal Satış Bölümü’nde Müşteri Yöneticisi olarak atanan diğer deneyimli isimler oldular.

1999 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra, kurumsal depolama konusunda çeşitli firmalarda edindiği deneyimlerle kariyerine devam eden Burak Çetinay, “Kurumsal Depolama Uzmanı” pozisyonunda göreve başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.