Foursquare reklamları PUBLIK’e emanet

Foursquare, Türkiye pazarı için sürdürdüğü exclusive reklam satış temsilcisi arayışını sonlandırdı.

20.08.2013 - 10:54 | MediaCat

Foursquare, Türkiye pazarı için sürdürdüğü exclusive reklam satış temsilcisi arayışını sonlandırdı.

PUBLIK, bugün yaptığı açıklamayla Foursquare tarafından Türkiye exclusive reklam satış ortağı olarak seçildiğini ve Türkiye’deki işletmelere yönelik Foursquare reklam ürünlerini lanse edeceğini duyurdu. PUBLIK, bu ürünlerin lansmanını Eylül ayında 25. Kristal Elma Festivali kapsamında gerçekleşecek bir etkinlikle, açılış markalarının katılımıyla gerçekleştirecek.

Lokasyon temelli bir sosyal ağ olan Foursquare, tüm dünyada 35 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Veritabanında 50 milyonun üzerinde mekan barındıran platformda şimdiye kadar 4 milyardan fazla ‘check-in’ gerçekleştirildi ve kullanıcılar tarafından 30 milyonun üzerinde ‘tip’ bırakıldı.

Buna ek olarak, dünya üzerinde mekanlarını onaylatarak sahiplenmiş 1,4 milyondan fazla ticari işletme, müşterilerinin ilgisini çekmek, devamlılığını sağlamak ve onları geri kazanmak için ücretsiz Foursquare araçlarını kullanıyor.

Fotoğraf: isalei@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.