Forum İstanbul 2009’un iletişim sponsoru belli oldu

Bu yıl "Dünya Finansal ve Ekonomik Krizinden 2023 Türkiye'sine" temasıyla gerçekleşecek olan Forum İstanbul 2009'un...

31.03.2009 - 13:45 | MediaCat

Kutadgu Danışmanlık, “Yarının Kurulması – Hedef 2023” konseptiyle iş dünyasını buluşturan Forum İstanbul 2009’un iletişim sponsoru oldu. Bu yıl “Dünya Finansal ve Ekonomik Krizinden 2023 Türkiye’sine” temasıyla gerçekleşecek olan Forum İstanbul 2009, 28-29 Mayıs 2009 tarihlerinde Swissotel the Bosphorus’da düzenlenecek. Kutadgu Danışmanlık, forumun medya ilişkileri çalışmalarından sorumlu olacak.

Önde gelen uluslararası ve Türk konuşmacıları ağırlayacak olan Forum İstanbul 2009’a Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı bekleniyor. İki gün boyunca; Küresel Mali ve Ekonomik Kriz, Ekonomik ve Finansal Krizin Gelişen Pazarlar ve Kalkınmış Ülkeler Üzerindeki Etkisi, Küresel Kriz ve Türkiye, Krizde Liderlik, Yeni Bir Küresel Mali Yapılanmaya Bakış , Küresel Kriz ve Avrupa Birliği, DPT’nin 2023 Vizyonu: Türkiye’nin Büyüme Dinamikleri: Krizle Mücadelede Türkiye’nin alternatifleri ve Fırsatları Nelerdir?, Türkiye İçin Krizden Çıkış Olanakları başlıklı oturumlarda alanının önde gelen isimleri görüş alışverişinde bulunacak. Forum İstanbul 2009, gençlerin katılımıyla gerçekleşecek olan Forum İstanbul Gençlik Oturumu ile son bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.