Ford Otosan’da atama

Devrim Kılıçoğlu, Ford Otosan Finans ve Muhasebe Direktörü oldu.

31.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Devrim Kılıçoğlu, Ford Otosan Finans ve Muhasebe Direktörü oldu. 

İş hayatına 1996 yılında Ford Otosan’da başlayan ve 2009 yılından bu yana Finans direktörü olarak görevini sürdüren Devrim Kılıçoğlu, yeni yapılanma çerçevesinde sorumluluk alanı genişleyerek Ford Otosan Finans ve Muhasebe Direktörü olarak atandı.
 
1996 yılında Ford Otosan’daki ilk görevi Koç Yetiştirme Elemanı olan Kılıçoğlu, 2000 yılında Maliyet Muhasebesi Ekip Liderliği, 2001 yılında Fiyatlandırma ve Maliyet Analiz Ekip Liderliği, 2002 yılında Genel Muhasebe Müdür Yardımcılığı ve 2004 yılında Yönetim Muhasebesi Müdürlüğü görevlerine atandı. Haziran 2006 – Ocak 2008 tarihleri arasında Ford İngiltere’de Proje Finans Müdürlüğü yapan Kılıçoğlu daha sonra Stratejik Planlama ve İç Denetim Müdürlüğü görevine, 2009’da ise Finans Direktörlüğü’ne atandı.
 
1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan,  aynı üniversitede MBA yapan ve 2001 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Belgesi alan Kılıçoğlu, halen Koç Üniversitesi Executive MBA’e devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.