Flexi Card’ın yeni yıldızı Cüneyt Arkın

Garanti Bankası’nın yenilenen Flexi Card için hazırladığı reklam filminde, Türk aksiyon sinemasının kült ismi Cüneyt Arkın rol alıyor...

03.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası’nın yenilenen Flexi Card için hazırladığı reklam filminde, Türk aksiyon sinemasının kült ismi Cüneyt Arkın rol alıyor.

Flexi Card sahiplerinin, istedikleri Bonus kampanyasından yararlanabileceğini vurgulayan filmde, Cüneyt Arkın, bonus fırsatını yakalayan bir Flexi Card sahibini canlandırıyor. Sinema filmlerinden aşina olduğumuz bir tiple, Amerikan özel dedektifleri gibi davranan sanatçı, yakından takip ettiği Bonus kampanyalarından birini seçiyor. 

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Senaryosunu Alametifarika’nın hazırladığı, yönetmenliğini Sinan Çetin’in yaptığı reklamda, 70’lerin polisiye ve aksiyon filmlerinin ambiansını başarıyla kullanan Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun filmleri örnek alındı. 2 hafta ön hazırlığın ardından, İstanbul Durusu’da 1 günde tamamlanan çekimler sırasında büyük usta Cüneyt Arkın’ın gösterdiği çalışma heyecanı, tüm sete dinamizm kattı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.