Fleishman-Hillard’da görev değişikliği

Dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ağı Fleishman-Hillard, yönetim kadrolarında görev değişikliği gerçekleştirdiğini açıkladı.

17.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın önde gelen halkla ilişkiler ağı Fleishman-Hillard, yönetim kadrolarında görev değişikliği gerçekleştirdiğini açıkladı.

Fleishman Hillard bünyesinde yapılan görev değişimi kapsamında Dave Senay Şirket Başkanı ve CEO, Paul W. Johnson Yardımcı Başkan ve dünyada büyümeden ve kamu işlerinden sorumlu başkan görevlerine atandı. Şirket bünyesinde stratejik önceliklerin belirlenmesi için ise dokuz kişilik bir yönetim kurulu oluşturuldu.

Fleishman-Hillard’da 32 yıldır Başkan ve CEO olarak görev yapan John Graham yönetici değişimlerinin, sektör liderliklerinin devamı ve gelecek dönem büyüme hedeflerine ulaşmak amacıyla yapıldığını açıkladı. Görevini David T. Senay’a devredecek John Graham şirketin yönetim kurulunda yer almaya devam edecek.

John Graham yönetim kadrosunda yapılan görev değişikliği kapsamında yaptığı açıklamada Fleishman-Hillard’ın bugünkü konumunu “Bugün Fleishman-Hillard dünya üzerinde çeşitli yerlerde 80’den fazla ofise sahip. Daha iyi bir müşteri-servis ağı ve daha yetenekli çalışanlar başka hiçbir yerde yok. Çalışan ve müşteri anketlerimiz gösteriyor ki markamız hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Şirketimizin bu mükemmel durumundan ve sektördeki liderliğinden çok mutluyuz” sözleriyle değerlendirdi.

Fleishman-Hillard’ın yeni CEO’su ve başkanı David T. Senay, Fleishman-Hillard’da çalıştığı yirmi yıl boyunca şirketim birçok ana müşterisiyle pazarlama, kurumsal itibar, kriz ve çevre iletişimi konularında çalışmalar yürüttü. Şirketin St. Louis’de bulunan merkez ofisinin genel müdürlüğünü yaptı. Senay yeni görevine atanmadan önce, Senior Management Komitesinde yer alıyor ve şirketin ofisinin bulunduğu 9 bölgeden üçünün bölge müdürü olarak görev yapıyordu.

Fleishman-Hillard Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler arasında, Kevin Bell, Martha Boudreau, Lynne Anne Davis, Rich Jernstedt, Richard Kline, Curt Kundred, Rissig Licha, Janise Murphy, John Saunders, Nancy Seliger, Linda Smith ve Susan Veidt bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.