Fizy’den ‘Premium’ hizmet dönemi

Yayına başladığı günden bu yana müzik trenlerini belirleme ve paylaşım konusunda önemli bir rol üstlenen Fizy, Premium Servis paket uygulamasıyla ilk yan servisine kavuşmuş oldu.

18.09.2012 - 17:16 | MediaCat

2008 yılında yayına başlayan, 2011 Nisan itibariyle de Turkcell desteğini yanına alarak yoluna devam eden müzik ve video arama motoru Fizy, Premium Servis’i gerçekleştirmiş olduğu bir basın toplantısıyla hayata geçirdi. Fizy Genel Müdürü Levent Erim’in arama motorunun yeni servisinin özellikleri üzerinde durduğu açılış konuşmasında, yurtdışına açılma sinyalleri de verildi. Premium Servis ile dinleyicinin ruh haline göre kesintisiz şarkı imkanı sunan mood hizmetleri çoğaltılırken, isimleri konusunda da değişikliğe gidiliyor. Serviste tüm yayınların reklamsız olarak izlenebilme özelliği dikkat çekerken, kullanıcılar mobil erişim ile kendi playlist’lerini yapma şansına erişiyor. iPhone ve Android için ayrı kullanım deneyimleri sunmayı vaat eden Premium Servis, yurtdışındaki rakiplerini baz alarak Facebook üzerinden gerçekleştireceği Fizylist yarışmasıyla sadece müzik deneyimi yaşatmanın ötesinde eğlence aracı olmayı da amaçlıyor. Servis aynı zamanda yeni albümler çıkmadan önce 24 saat dinleme şansı da sunuyor.

 

Öte yandan Ekim ayı itibariyle müzikseverler üç ayrı mood’dan oluşmuş Music Quiz Game ile tanışırken, Fizy Studio uygulaması ile şarkıları mix’leme, üzerine konuşup diğer kullanıcılarla paylaşabilme imkanına sahip oluyor. Önümüzdeki seneler için ise Fizy, özel üyeliklerden iPad’e özel çalışmalara, Fizy markalı ürünlerin yer alacağı Fizy Shop Web’ten arama motorunun oluşturacağı Video Pool’a kadar çeşitli yenilikler planlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.