MediaCat

Fish Oly ile eğlendirirken öğreten animasyonlar

EasyFishoil ürünlerinin maskotu Fish Oly’nin yer aldığı pedagog onaylı animasyon filmleri yayında.

Fish Oly ile eğlendirirken öğreten animasyonlar

Gıda takviyesi markası EasyVit, çocuklara Norveç’te ConCordix teknolojisiyle üretilen EasyFishoil ürünlerinin maskotu Fish Oly’nin yer aldığı pedagog onaylı animasyon filmleriyle sesleniyor.

Markanın YouTube kanalında yer alan animasyonlarda ailesiyle birlikte yaşarken, okula giderken, hayaller kurarken veya oyunlar oynarken gördüğümüz Fish Oly, türlü türlü maceraya atılarak çocuklara çeşitli mesajlar veriyor. Animasyonlarda birlik, beraberlik ve yardımlaşma, bencilliğin ve yalancılığın kötülüğü, sabırla çalışma olgusu, doğayı ve çevreyi korumamız gerektiği ya da teknoloji bağımlılığı gibi konular işleniyor.

Çocukların Fish Oly karakterini çok sevdiğini hem kendilerinden hem de ebeveynlerinden uzun zamandır duyduklarını söyleyen EasyVit ve Peptiline Kurumsal Pazarlama Müdürü Aslı Ekmen, “Buradan yola çıkarak çocukları hem eğlendirmek hem de eğlenirken öğrenmelerini sağlamak adına pedagog Ceyda Dedeoğlu eşliğinde animasyon filmler hazırladık. Fish Oly’nin animasyonlarının beğeniyle izleneceğine inanıyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.