Finlandiyalı Robert’s Coffee’den kazançlı yatırım olanağı

2006 yılında Polomondo Gıda tarafından Türkiye’ye getirilen ve kısa zamanda sekiz şubeyle Türkiye’nin farklı şehirlerine yayılan Robert’s Coffee

28.12.2007 - 15:36 | MediaCat

2006 yılında Polomondo Gıda tarafından Türkiye’ye getirilen ve kısa zamanda sekiz şubeyle Türkiye’nin farklı şehirlerine yayılan Robert’s Coffee gelişen kahve pazarına yeni yatırımcıları da katmayı hedefliyor. 2008 yılı sonunda Türkiye’de yirmi mağazaya ulaşmayı öngören Robert’s, yayılım sürecinde özellikle Marmara, Ege ve Akdeniz Bölgelerini hedefliyor.

Dünyanın ilk kahve mazağalar zinciri olan ve İskandinavya’dan sonra ilk kez Türkiye ile birlikte dünyaya yayılacak olan Robert’s Coffee, Türkiye’deki yayılımını merkeze bağlı şubelerin yanı sıra franchising sistemiyle pazara girmeyi hedefleyen girişimciler aracılığı ile yapmayı planlıyor.
Özellikle İskandinav ülkelerinde yılda kişi başı 12 kg tüketim miktarına sahip olan kahve, Türkiye’de henüz 200 gr/yıl olan tüketimle gelişmeye en açık sektörler arasında yer alıyor. Robert’s Coffee’nin yayılım sürecinin en başında ana pazarlardan biri olarak konumlanan Türkiye, 140 yıllık tecrübe ve birikimiyle kısa zamanda kahve mağazalar zincirleri arasında en üst sıraya oturmayı hedefliyor.

Türkiye’deki yayılımında hızla artan alışveriş merkezleriyle paralel büyüme hedefleyen Robert’s Coffee bu noktaların yanı sıra Ege, Akdeniz ve Marmara Bölgelerindeki şehirlerin aktif ve popüler caddelerinde de yer almak konusunda girişimcilerin başvurularına açık.

Tüm noktalarında aynı konsepti uygulayan Robert’s Coffee franshising anlaşması kapsamında yatırımcıya mimari ve eğitim desteği veriyor. Dekorasyonda Robert’s Coffe standartlarına ve konseptine uygun projelendirme yapan mimarlar hazırlık aşamasında inşaatın başından sonuna kadar danışmanlık hizmeti veriyorlar.
Robert’s Coffe Franchising sisteminin bir başka getirisi de dönemsel eğitimler. İçerik değiştikçe markaya bağlı gıda mühendisleri tarafından eğitime tabi tutulan elemanlar Robert’s Coffee hizmet standartlarının sürekliliğini sağlıyorlar.

Dünyada kendi kavurma tesisine sahip tek marka olan Robert’s Coffee 2009 yılına kadar Türkiye’de de bir kahve kavurma tesisi kurarak yatırımlarını artırmayı planlıyor. Kendi ürününü kendi özel tekniği ile kavuran ve tüketiciyle buluşturan Robert’s Coffee’yi diğer markalardan ayrıştıran bu özelliğin yanı sıra kahve çeşitlerinden özel harman çaylarına zengin ürün çeşitliliği ve a la carte servisi ile her zevke hitap eden Robert’s Coffee Mağazaları lezzetli ve keyifli ortamlar yaratarak müşterilerine eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.
Robert’s Coffe’nin kazançlı iş olanakları ile tanışmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için www.robertscoffee.com.tr adresinden başvuru yapılabilir.

Bilgi ve İletişim

On İletişim
Özlem Özberk
0533 278 82 40–0212 291 18 48
ozlem.ozberk@oniletisim.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.