MediaCat

Finish ve Siemens “Yarının Suyu” için bir arada

Markalar su tasarrufu için güçlerini birleştirdi.

Finish ve Siemens “Yarının Suyu” için bir arada

Su tasarrufunun sağlanması ve toplumda bu konuda farkındalık oluşturulması adına birçok projeye imza atan Finish, su tasarrufunda yeni bir dönem başlatmak için Siemens Ev Aletleri ile güçlerini birleştirdi.  Yarının Suyu projesine destek kapsamında, Siemens iSensoric Bulaşık Makinesi alanlara bir yıl boyunca kullanabilecekleri Finish deterjan hediye edilecek.

Finish ve Siemens’in su tasarrufu ve kaynakların korunması için sahip oldukları anlayışın birleştiğini söyleyen Reckitt Benckiser Türkiye Hijyen Pazarlama Direktörü Tarık Bayar, “Finish markamızla iki yıldır Yarının Suyu hareketimiz çerçevesinde önemli işbirlikleri yapıyoruz. Su tasarrufu konusunda dünyada saygınlığı herkes tarafından kabul gören Siemens ile yaptığımız ortak girişim, markalarımızın tüketiciye verdiği en önemli mesajı barındırıyor. Yarının Suyu için hep birlikte harekete geçmeliyiz” diye konuştu.

Siemens Ev Aletleri’nin sunduğu iSensoric teknolojisine sahip bulaşık makinelerinin, elde yıkmaya kıyasla 57 litre su tasarrufu sağlayarak, yalnızca 6,5 litre su kullandığını hatırlatan BSH Pazarlama Direktörü Hilal Eksel Merter, işbirliğini, “Siemens Ev Aletleri, yenilikçi teknolojiyi odağına alarak geleceğin ev yaşamına yön veren bir marka. Akıllı sensor çözümümüz iSensoric ise sürdürülebilir teknolojinin kaynağı. Doğru deterjan miktarını otomatik olarak tespit ederek doğru şekilde kaynak kullanımı sağlıyor. Siemens’in üstün teknolojisini ve Finish’in hijyen gücünü birleştirerek Yarının Suyu için el ele verdik. Böylece kullanıcılarımız da bu seferberliğe katılarak günlük hayatın içerisinde Yarının Suyu için verimliliğe katkı sağlamış olacak” dedi.

İşbirliğinin Havas İstanbul imzalı reklam filmi şöyle:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.