Finansbank’tan sanal portföy yarışması

İlki büyük ilgi gören Facebook’un ilk ödüllü İMKB sanal portföy yarışmasının ikincisi 3 Ocak’ta başlıyor.

26.12.2007 - 17:35 | MediaCat

İlki büyük ilgi gören Facebook’un ilk ödüllü İMKB sanal portföy yarışmasının ikincisi 3 Ocak’ta başlıyor.

Finansbank sponsorluğunda, internet sitesi Facebook’ta gerçekleştirilen ödüllü sanal portföy yarışmasının ikicisi 3 Ocak’ta başlıyor. Yarışmacılar, portföylerini yarışmanın sona ereceği 31Ocak 2008 tarihine kadar en yüksek tutara ulaştırmaya çalışacak.

Finansbank sponsorluğunda, MagiClick Digital Solutions tarafından, Facebook’ta gerçekleştirilen ödüllü sanal portföy yarışmasının ikincisi 3 Ocak’ta başlıyor. Portföylerini yarışmanın sona ereceği 31 Ocak 2008 tarihine kadar en yüksek tutara ulaştırmaya çalışacak olan yarışmacılar, yarışmaya başlarken 100.000 YTL tutarında sanal paraya sahip olacak. Kullanıcılar, bu miktara ek olarak, davet ederek yarışmaya katılmalarını sağlayacakları her arkadaşı için 500 YTL ek sanal para kazanacak. Yarışmacılar, en fazla 5 arkadaşını yarışmaya davet edebilecek.

Her gün canlı veriler ile sanal hisse alım-satım işlemleri gerçekleştirecek kullanıcıların, hisse alım-satım talimatları seans saatleri içerisindeyse 3 dakika içerisinde, seans saatleri dışındaysa bir sonraki seans başlangıcında işleme alınacak.

Yarışmada, en yüksek portföy değerine ulaşacak kişiler PlayStation3, Ipod Touch ve DVD Portable ödüllerinden birini kazanma fırsatı yakalayacak.

İlki 3-31 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen yarışma büyük ilgi gördü. Facebook’ta düzenlenen ilk ödüllü sanal portföy yarışmasına katılım ilk günde 10 bin kişiye ulaştı.

Sanal portföy yarışmasına http://apps.facebook.com/snlportfoy adresinden ulaşılıyor.

www.finansbank.com.tr