MediaCat

Finansbank’tan gençlere faizsiz destek

Finansbank, GO ile gençleri avantajlı bir platforma davet ediyor…

Finansbank’tan gençlere faizsiz destek

Finansbank, GO ile gençleri avantajlı bir platforma davet ediyor. Gençler, Türkiye’de ilk kez CardFinans GO ile 200YTL’ye kadar faizsiz alışveriş ve nakit avans imkânına sahip oluyor. CardFinans GO sahipleri, ihtiyaçlarını daha rahat karşılıyor, hayallerine daha kolay ulaşıyor.

Finansbank, 18–25 yaş arası tüm gençleri kapsayan gençlik programı “GO”nun ilk ürünü CardFinans GO ile Türkiye’de ilk kez, gençlere faizsiz finansal destek sağlıyor. CardFinans GO sahiplerinin 200 YTL’ye kadar olan harcamalarına faiz işletilmiyor. Finansbank’ın yeni gençlik platformu ile gençler, hayallerin daha kolay gerçekleştirildiği bir dünyaya adım atıyor.

Türkiye nüfusunun %53’ünü gençlerin oluşturduğuna dikkat çekerek, gençlere yönelik hizmetlerini geliştireceklerini belirten Finansbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Temel Güzeloğlu, “GO Gençlik Bankacılığı’nın ilk ürünü CardFinans GO ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek gençlere 200 YTL’ye kadar faizsiz alışveriş ve nakit avans imkânı sunuyoruz. Bu uygulama ile amacımız, gençlerin harcamalarını rahatlatmak ve isteklerine daha kolay ulaşabilmelerini sağlamak. CardFinans GO, Finansbank gençlik platformunun ilk ürünü, ilerleyen zamanlarda gençlere daha farklı finansal ürünler de sunacağız.” dedi.

CardFinans GO’dan gençlere özel hizmetler

CardFinans GO sahipleri, ekstre döneminde ister harcama yapsın, ister kartından nakit avans çeksin, minimum ödeme tutarını ödediği takdirde, geri kalan tutarın 200 YTL’ye kadar olan kısmı için herhangi bir faiz işletimi yapılmıyor. Ayrıca CardFinans GO ile gençler tüm anlaşmalı mağazalarda yapacakları taksitli alışverişlerinde +2 taksit imkânından faydalanıyor.

Gogogo.com.tr

CardFinans GO sahipleri, GO Gençlik Bankacılığı’nın web sitesi www.gogogo.com.tr üzerinden, kart ile ilgili bilgilere ulaşabiliyor, bilgi yarışmalarına katılıp, elde ettikleri puanlarla her hafta kendilerine sunulan ödüllerden birini kazanabiliyor. GO üyeleri hem bilgilerini çeşitli kategoriler altındaki yarışmalarda test edip artırıyor hem de yarışmalardan kazandıkları puanlarla açık artırmaya girerek pek çok ödül kazanabiliyor.

CardFinans GO sahipleri için KONTÖR KOLAY

Tık Diye Kontör: CardFinans Go sahipleri, bilgisayar ve internet bağlantısının bulunduğu her yerde Finansbank İnternet Bankacılığı üzerinden, ödemeler menüsü kullanarak ister hesaplarındaki parayla ister CardFinans’larıyla tüm operatörlerden anında kontör yükleyebiliyor.

Dıt Diye Kontör: CardFinans Go müşterileri, Nakit24/Nakit24 Ekstra’lardan Kontör Yükleme menüsünü kullanarak ister NakitCard’ları ile ister CardFinans’larıyla tüm operatörlerden anında kontör yükleyebiliyor.

Bip Diye Kontör: CardFinans Go ile gençler, Biriken ParaPuan’larıyla Turkcell 3900’a kısa mesaj atarak kontör/dakika alabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Grup 7 İletişim Hizmetleri
Ayçe Yılmaz, ayilmaz@grup7.com.tr
Tel: (0212) 292 13 13

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.