Film keyfinize Domino’s’u ortak edin

Bu DVD’ler pizza kokuyor.

17.05.2013 - 10:16 | Haluk Kasarcı

Film izlerken pizza yemek birçokları için vazgeçilmez bir keyif. Domino’s Pizza, ArtPlan Sao Paulo ile birlikte gerçekleştirdiği kampanya ile film-pizza ilişkisini bir üst seviyeye taşımayı başarıyor.

Sao Paulo ve Rio de Janeiro’daki 10 farklı DVD kiralama firması ile ortaklaşa gerçekleştirilen kampanyada mecra olarak, kiralanan DVD’ler kullanılıyor. DVD versiyonları kısa süre önce çıkan ve gişede büyük başarılar elde eden Argo, 007 Skyfall, Dark Knight gibi filmlere ait disklerin termal mürekkep ve aromalı vernikle boyandığı kampanyada sıcaklık büyük rol oynuyor. İnsanlar kiraladıkları filmleri seyrederken DVD oynatıcının yarattığı sıcaklık, ısıya duyarlı mürekkebin diskin üzerinde yeni bir resmin çıkmasını sağlıyor. Aromalı verniğin de devreye girmesi ile DVD’nin üzerinde beliren pizza resmi bütünlük kazanıyor ve Domino’s’un ‘Filmi beğendiniz mi? Bir sonraki sıcak ve leziz bir Domino’s Pizza ile daha keyifli olacaktır” mesajı görülüyor.

Film izleme alışkanlıklarının DVD kiralamayı bir nebze demode kıldığı biliniyor. Ancak ArtPlan yaratıcı direktörü Diogo Barbosa kampanyanın Brezilya için hâlâ uygun olduğu görüşünde. Zira ‘Brezilya’da Netflix ve iTunes gibi streaming sistemleri görece yeni ve yalnızca gelir durumu ortalamanın üzerinde olan insanlar arasında yaygın olarak kullanılıyor.’

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.