Filli Boya ile renkli barınaklar projesi başlıyor

Filli Boya, toplumsal duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına Haçiko Derneği ile birlikte; (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) bir yenisini daha ekliyor

21.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Filli Boya, toplumsal duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarına Haçiko Derneği ile birlikte; (Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği) bir yenisini daha ekliyor.

Filli Boya’nın Facebook ve Twitter adreslerinde (www.facebook.com/FilliBoya ve www.twitter.com/FilliBoya) düzenlenecek “Filli Boya ile Renkli Barınaklar” kampanyası ile yardıma muhtaç, sahipsiz hayvanların yaşadığı barınaklar ilgili, duyarlı tüm vatandaşların; hayvanseverlerin desteğiyle boyanacak; temiz, bakımlı hale getirilecek.

Facebook’tan her 20 davete ve twitter’dan her 5 retweet’e 1 kilogram boya bağışlanacak.

Filli Boya tarafından kampanya kapsamında; Filli Boya’nın facebook sayfasındaki kampanya katılım formunu doldurularak 20 kişiyle paylaşanlar ve Filli Boya’nın twitter adresinden yayınlanan kampanya mesajı retweet eden her 5 kişi adına barınaklara 1 kilogram boya yardımı yapılacak.

İnternet kullanıcıları kişisel hesaplarından Filli Boya’nın Facebook sayfasına www.facebook.com/FilliBoya adresinden “beğen” ve Twitter sayfasına www.twitter.com/FilliBoya adresinden “follow” butonunu seçerek projeye katılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.