Filiz Gıda’ya yeni genel müdür

Sektörünün lideri Filiz Gıda’nın Genel Müdürlük görevine Güneş Karababa getirildi.

13.07.2007 - 12:01 | MediaCat

Sektörünün lideri Filiz Gıda’nın Genel Müdürlük görevine Güneş Karababa getirildi.

ODTÜ İşletme Bölümünü başarıyla bitirdikten sonra 1995 yılında iş hayatına Henkel Türkiye’de başlayan Karababa, 12 sene boyunca Henkel Türkiye’nin İzmir, Düsseldorf ve İstanbul ofislerinde çeşitli görevlerde bulundu. 2001 – 2004 yıllarında Henkel Düsseldorf ofisinde Proje Müdürlüğü ve Uluslararası Pazarlama Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2004 yılında Türkiye’ye Satış Direktörü olarak geri dönen Karababa, 2007 yılı Haziran ayı sonuna kadar, Henkel’in Türkiye’deki tüm satış operasyonunu başarıyla yönetti.

1970 doğumlu ve evli olan Güneş Karababa, Filiz Gıda’nın Genel Müdürlüğü görevini bu görevi geçici olarak yürüten Barilla Avrupa Bölge Direktörü Enrico Galliera’dan teslim aldı. Güneş Karababa; makarnanın beslenmemizdeki önemi konusunda tüketicilerin daha fazla bilinçlendirilmesini, makarna tüketimini destekleyecek kampanyaları ve sosyal sorumluluk projelerini geliştirerek devam ettirmeyi hedeflemektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.