Figo Inter Milan için genç yetenekleri Forum AVM’lerde seçecek

Forum alışveriş merkezleri, futnola ilgisi olan çocukların hayallerini gerçekleştirmesi için bir sırsat sunuyor.

19.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Forum alışveriş merkezleri, futnola ilgisi olan çocukların hayallerini gerçekleştirmesi için bir sırsat sunuyor.

Portekizli futbolcu Luis Figo, Forum AVM’lerde düzenlenecek proje kapsamında 8-16 yaş grubundaki gençlere futbolda kariyer yapma imkanı sunmak amacıyla 22 Eylül 2011 Perşembe günü Marmara Forum’da olacak.

“Figo Seni Forum AVM’lerde seçsin, hayallerin gerçek olsun” sloganıyla düzenlenecek olan proje kapsamında, 10 ayrı Forum AVM’den birer yetenekli genç, Luis Figo ve ekibi tarafından seçilerek, Inter Milan’ın yaz kampına gönderilecek.

Forum AVM’lerde kurulacak özel sahada yeteneklerini sergileyecek pek çok kişi, her açıdan çekilen kamera görüntüleri ile Figo ve ekibi tarafından izlenecek ve sürat, ofansif ve defansif yetenek, top tekniği ve oyun okuma yeteneği gibi futbol zekasını ortaya koyacak kriterlere göre seçilecek.

Bir sosyal sorumluluk projesi olarak Forum AVM’lerin imza attığı proje İstanbul’daki Marmara Forum’da start alarak Forum Trabzon, Forum Ankara Outlet, Forum Aydın, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Bornova, Forum Kapadokya ve ekim ayında kapılarını açacak Forum Kayseri’de gerçekleşecek. Proje, Şubat 2012’de Forum İstanbul’da tüm AVM’lerden seçilmiş olan 10 çocuğun Luis Figo ile bir gösteri maçında buluşmasıyla son bulacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.