MediaCat

FIC, yeni Türkiye organizasyon yapısını açıkladı

Fox International Channels yeni yapı ile Türkiye’nin Avrupa’daki pozisyonunu güçlendirmek istiyor.

FIC, yeni Türkiye organizasyon yapısını açıkladı

Şirketin Avrupa ve Afrika’da kurduğu dört ana bölgesel yönetim stratejisini takiben, Fox International Channels (FIC) bugün Türkiye için yeni bir organizasyon yapısı açıkladı. Güney Avrupa ve Afrika bölgesine entegre olan Türkiye’de gerçekleşen bu yeni yapılandırma sayesinde Türkiye’nin Avrupa’daki pozisyonunu daha güçlendirmek ve yerel ekibin uzmanlığını tüm bölgenin gelişmesi için kullanmak amaçlanıyor.

Türkiye’deki yeni üst düzey yönetim yapısı şu şekilde:

Adam Theiler

FIC’deki 12 yıllık kariyeri boyunca çeşitli Avrupa pazarlarında Genel Müdür olarak görev yapan ve son 7 yıldır Türkiye’de yaşayan Adam Theiler, başta Türkiye, Yunanistan, İspanya, İsrail, Portekiz ve Afrika’yı kapsayan Güney Avrupa ve Afrika Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı (EVP) olarak göreve getiriliyor.

Cenk Soner

Son 3,5 yıldır finanstan sorumlu genel müdür yardımcısı görevini üstlenen Cenk Soner, FIC Türkiye genel müdürü pozisyonuna getirilerek, Adam Theiler’a raporlayacak. Bölgesel stratejinin geliştirilmesi, büyümesi ve uygulanması, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs bölgelerinde kurumlar arası ilişkiler, yayın uygunluk değerlendirmesi (compliance), şirketin kar ve zarar tablosuyla birlikte iş geliştirmeden sorumlu olacak.

Yadigar BelbükenYadigar Belbüken, 3,5 yıldır sürdürdüğü kanallardan sorumlu genel müdür yardımcısı görevinin yanı sıra kanallardan sorumlu başkan yardımcısı görevini de üstlenerek Genel Müdür Cenk Soner ve Güney Avrupa ve Afrika Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler’a raporlayacak.

Türkiye’deki Fox, Nat Geo ve 24Kitchen markalarının içerik yöneticiliği görevini sürdürecek olan Belbüken, içerik satın alma, lokal prodüksiyon ve içerik satışı konularına yoğunlaşacak. Aynı zamanda Güney Avrupa ve Afrika’da yine bölgesel içerik geliştirme, içerik satışı ve alımı konularında Adam Theiler’a yardımcı olacaktır.

Mehmet İçağasıoğluMehmet İçağasıoğlu yaklaşık 3 yıldır yürüttüğü Türkiye reklam satış başkanı görevinden reklam satıştan sorumlu afrika başkan yardımcısı ve türkiye genel müdür yardımcısı görevine getiriliyor.

İçağasıoğlu, Genel Müdür Cenk Soner ve Güney Avrupa ve Afrika Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Adam Theiler’a raporlayıp, Avrupa ve Afrika Reklam Satış Kıdemli Başkan Yardımcısı Deborah Armstrong ile ortaklaşa çalışacak. Türkiye’deki reklam satış başkanı görevini sürdürmekle birlikte spor, yaşam stili, eğlence ve belgesel alanlarındaki tüm FIC markalarının Afrika bölgesindeki reklam ve sponsorluk satışlarından da sorumlu olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.