MediaCat

Fiat Roadshow, Think Experiential’ı seçti

Fiat Roadshow 2011 kapsamında Nisan’dan Haziran’a kadar yaklaşık 42 ili dolaşılacak. Fiat, bu etkinliğini Think Experiential ile gerçekleştiriyor.

Fiat Roadshow, Think Experiential’ı seçti

Fiat Roadshow 2011 kapsamında Nisan’dan Haziran’a kadar yaklaşık 42 ili dolaşılacak. Fiat, bu etkinliğini Think Experiential ile gerçekleştiriyor.

İçerik ve konsept’i Think Experiential tarafından tasarlanan Roadshow’da Fiat binek ve ticari araç gamı tüketiciler ile buluşacak.

Etkinlik süresince gidilen illerde araç test sürüşleri, hediye çarkı, karikatürist performansı ve ziyaretçilerin dilediklerini yazarak asabilecekleri bir de Dilek Ağacı bulunuyor. Çocuklara yönelik değişik aktivitelerin de unutulmadığı Fiat Roadshow 2011 etkinliğinde kurulacak parkurda Fiat 500 akülü arabalara binen çocuklara eğitmenler tarafından trafik kuralları eğitimi de verilecek.

Tüketicilerin kendi illerinde Fiat’ın binek ve ticari ürün gamını yakından inceleyerek ve deneyimleyerek araçlar ve sistemler hakkında bilgi sahibi olmaları, bu sayede de Fiat marka imaj ve bilinirliğini artırılması hedeflenmiş. 

Fiat Roadshow’un içerik ve konseptini tasarlayan Think Experiential kadrosuna Tarkan Meriç’i de kattı.

Tarkan Meriç, Nisan 2011 tarihi itibariyle Think Experiential’da Doğrudan Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başladı.

Sakarya Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nün ardından Anadolu Üniversitesi Yönetimsel Organizasyon Bölümünden mezun olan Meriç, sırasıyla, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı’nda Etkinlik Süpervizörü, Ünite İletişim ve Tanıtım Hizmetleri’nde 7 yıl süreyle Proje & Etkinlik Yönetmeni , son olarak da Denizbank’ta Etkinlik Yönetmeni pozisyonlarında görev almıştır.
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.