Fiat Linea ile sol ayağınızı eğlenceye alıştırın

Türkiye'de üretilip dünyanın 70 ülkesine ihraç edilen Fiat Linea'nın dizel motor ve otomatik vites...

08.09.2008 - 11:56 | MediaCat

Türkiye’de üretilip dünyanın 70 ülkesine ihraç edilen Fiat Linea’nın dizel motor ve otomatik vites Dualogic için çektiği reklam filmi gösterime girdi. Toplam 4 reklam filminden olaşan kampanyanın ikinci filmi, otomatik vitesle trafiğin eğlenceye, yolculuğun ise konfora dönüştüğünü anlatıyor. “Ailen İçin En İyisi” sloganıyla yayınlanan Fiat Linea reklamlarında, ailelerin beğeni ve beklentilerinin tek bir otomobilde toplandığı, her ailenin yaşadığı mutlu anları Fiat Linea’nın bir özelliğiyle buluşturduğu fikri üzerine yoğunlaşıyor.

Fiat Linea’nın aktif güvenlik donanımları hakkındaki reklam filminde Türkiye’nin gönlüne taht kuran Çağıl Bebek’in yer aldığı ilk filmin ardından kampanyanın ikinci filmi gösterime girdi. Fiat Linea’nın otomatik vites versiyonu Dualogic şanzıman seçeneği için çekilen reklam filminde sürüş konforu ve trafik çilesinin eğlenceye dönüştüğü anlatılıyor.

Türk ailelerin beğeni ve beklentilerini karşılayacak unsurlarla donatılan Fiat Linea reklam serisinin ikinci filmi hem dizel motor hem de otomatik vites Dualogic şanzıman seçeneği üzerine hazırlandı. Reklam filmi; ödüllü yönetmen Yücel Yolcu tarafından çekildi. Fiat Linea’nın “Ailen İçin En İyisi” başlığıyla TBWA/İstanbul Reklam Ajansı tarafından hazırlanan reklam filmlerinin yanı sıra yazılı basın, internet ve açıkhava reklamları da bulunuyor.

Trafik, Linea Ailesi için çok eğlenceli

Fiat Linea ailesi yeni reklam filminde Dualogic şanzıman teknolojisinin aileye yaşattığı konfor ve sürüş keyfiyle oluşan mutlu anları anlatılıyor. Ekranda çok sıkışık ve sıkıntılı bir trafikte otomatik vitesin verdiği sürüş keyfi sayesinde otomobilde çalan müzikle eğlenen Linea Ailesi görülüyor. Araçta tüm eğlence şoför koltuğunda oturan babanın boştaki sol ayağıyla ritim tutmasıyla başlıyor. Babanın ritim tutan sol ayağıyla başlayan müzik, Jamaika Halk müziğinin Fiat Linea için düzenlenmiş bir versiyonu. Reklam müziğinin düzenlemesi Oğuz Kaplangı’ya, filmin prodüksiyonu ise Soda’ya ait. Kampanya televizyonun yanında gazete, Açıkhava, radyo gibi mecralarla da desteklenecek.

FIAT LINEA’NIN OTOMATİK VİTESİ DUALOGIC

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.