MediaCat

Fenerbahçeli arkadaşınızla iddiaya tutuşurken iki kez düşünün

Vaadinizi gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Fenerbahçeli arkadaşınızla iddiaya tutuşurken iki kez düşünün

Yandex, Fenerbahçe Spor Kulübü ile giriştiği ortaklığın tanıtımını yapmak için Alametifarika imzası taşıyan bir reklam kampanyası yürütüyor. Fenerbahçeli yıldız futbolcuların rol aldığı filmlerin ilki Robin van Persie‘yi, ikincisi ise Fernandao’yu konuk ediyor.

Filmlerde, ünlü yıldızların transferinin gerçekleşmesine kuşkuyla bakan rakip takım taraftarları ile Fenerbahçeli taraftarlar arasında geçen diyalog konu ediliyor. Transferin gerçekleşmeyeceğine inanan rakip taraftar, filmin sonunda iddiasını gerçekleştirmek zorunda kalıyor.

Fenerbahçe ile Yandex arasındaki anlaşma, taraftarların fbyandex.com.tr üzerinden yapacakları sorgular için takımın gelir elde etmesi temeline dayanıyor. Kampanyanın ilerleyen ayaklarında Fenerbahçeli futbolcular Volkan Demirel, Caner Erkin, Fernandao, Nani ve van Persie’yle birlikte Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo‘nun da rol alması planlanıyor.

Serdar Erener‘in yönetiminde çekilen reklam filminin dış sesi ise fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olmasıyla bilinen Acun Ilıcalı‘ya ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.