Felis’te ajanslar müşterileri alkışlayacak

Kasım ayında 11'incisi düzenlenecek MediaCat Felis Ödülleri'nde bu yıl pazarlama profesyonelleri de yarışacak.

29.09.2016 - 16:20 | MediaCat

Felis 2016 başvurularınızı kolaylaştıracak 9 ipucu

Yarışmanın bu seneki yeniliklerinden Pazarlama Etkisi bölümü, pazarı şekillendiren pazarlama stratejilerini ödüllendirecek.

Sadece firmaların pazarlama departmanlarının katılımına açık olan bu bölümde ödüller ajansların değil reklamverenlerin olacak.

Ulusal ve uluslararası ödül organizasyonlarında eşine sık rastlanmayan bir yapıda kurgulanan Pazarlama Etkisi’yle, Felis gecelerinde ajansları kutlayan reklamverenler bu kez birbirilerini alkışlayacak.

Benzersiz kategoriler

Faaliyet gösterdiği pazarı yeniden şekillendiren, tüketicinin tutum ve davranışlarını değiştiren, piyasanın normlarını belirleyen pazarlama stratejilerinin değerlendirileceği Pazarlama Etkisi üç alt bölümden oluşuyor.

Stratejik Etki alt bölümünde; pazara yeni sürülen ürün ve hizmetler, pazarı dönüştürücü etki yaratan pazarlama inovasyonları, sadece markaya değil kategoriye odaklanarak pastadan aldığı payı pastayla birlikte büyütenler ve rakiplere çalım atan pazarlama stratejileri yarışacak.

Pozitif Sosyal Etki alt bölümünde; toplumsal, çevresel ve ekonomik sorunlara kalıcı çözüm öneren, kamuoyu yaratmak veya kamuoyundaki bilinç ve farkındalığı artırmak adına markalar tarafından hayata geçirilen projeler yarışacak.

Dönüştüren Girişimler alt bölümünde ise start-up’lar yarışacak. Var olduğu pazara yeni bir iş modeli sunan, kendi kategorisini yaratan ya da kategorisini geliştiren, tüketici tarafından benimsenmiş ve davranış değiştirmeyi başarmış girişimler bu bölümde değerlendirilecek.

İlk jüri

Pazarlama Etkisi kategorilerine başvuracak projeler; jüri tarafından strateji, uygulama ve başarısı göz önüne alınarak değerlendirilecek. Bu zorlu süreci üstlenen ilk jüri başkanı ise Unilever Türkiye Gıda ve Dondurma Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer.

Şükrü Dinçer’in başkanlığında üst düzey pazarlama yöneticileri, stratejist, akademisyen ve pazar araştırmacılarından oluşan bir jüri oluşturulacak.
Yaptıkları hamlelerle kategorisini değiştiren, kendi kategorisini inşa eden, tüketicide alışkanlık yaratan tüm markaları ve marka mimarlarını Felis’te pazarlamanın dönüştürücü etkisini kutlamaya bekliyoruz.

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.