Felis önjürisi kolları sıvadı

MediaCat dergisi tarafından düzenlenen ve Ekim ayında dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Felis Ödülleri için başvurular tamamlandı ve önjüri kısa listeyi oluşturmak üzere işe koyuldu...

08.09.2009 - 00:00 | MediaCat

MediaCat dergisi tarafından düzenlenen ve Ekim ayında dördüncüsü gerçekleştirilecek olan Felis Ödülleri için başvurular tamamlandı ve önjüri kısa listeyi oluşturmak üzere işe koyuldu. 59 ajansın 326 işle katıldığı bu yılki Felis Ödülleri’nde en çok rağbet gören kategoriler ise internet ve açıkhava…

Bu yılki ana sponsorları Fox, Ströer Kentvizyon ve Zaman gazetesi olan Felis Ödülleri’nin başvuruları tamamlandı. Başvuruların kapanmasının ardından önjüri kısa listeyi belirlemek üzere oylama aşamasına geçti. Önjürinin yapacağı değerlendirme sonrasında 8 Ekim’de yapılacak jüri toplantısıyla kazananların belirlenecek. Ödül töreni ise 27 Ekim’de Four Seasons Ortaköy’de.

YENİ KATEGORİ

Yerel medyanın öneminin her geçen gün artması üzerine, bu mecralardaki yaratıcı fikirleri ödüllendirmek ve bu kullanımının artmasını teşvik etmek üzere Felis 2009’a ‘En İyi Yerel Medya Kullanımı’ kategorisi eklendi. Bu kategorinin sponsorluğunu ise yerel medyada alışılmış mecra kullanımlarının yanında yeni yerel mecralar yaratmayı ilke edinen Tempo Medya üstlendi.

Bu sene Tempo Medya’nın yanı sıra MedyaNet ‘En İyi İnternet/İnteraktif Medya Kullanımı’, Radyoevi ise ‘En İyi Radyo Kullanımı’ kategorilerinin sponsorları.

Ayrıca bu seneki bir diğer yenilik de açıkhava kategorisinin ‘Instore’ ve ‘Açıkhava’ olarak ikiye ayrılması oldu.

KATILIM YÜKSEK

Bu yıl yarışmaya 59 ajans, 326 işle başvurdu. En çok başvuru alan kategoriler ise ‘internet’ ve ‘Açıkhava’ kategorileri oldu. 326 işi değerlendirip kısa listeyi belirleyecek olan isimler de şöyle sıralanıyor:

Alper Biçaco, Cereyan Genel Müdür Yardımcısı
Atakan Kural, Mediacom Grup Direktörü
Aylin Eker Aldinç, Carat Genel Müdür Yardımcısı
Burçak Akkan, Maxus Global Business Director
Ebru Anginer, Speed Medya Açıkhava Direktörü
Elif Pulcu, Mediaedge:cia Araştırma ve Stratejik Planlama Süpervizörü
Elif Saygı, Vizeum İletişim Planlama Direktörü
Ferda Tarakçıoğlu Erdem, Starcom Genel Müdür Yardımcısı
Kağan Yıldızalp, MediaVest Allmedia Müşteri İlişkileri Direktörü
Meltem Moral, Mindshare Grup Direktörü
Mutlu Doğruak, Universal McCann Medya Direktörü
Tolga Karakartal, Media Teamwork Ajans Başkan Yardımcısı
Yeşim Yavuz, OMD Account Planning Director

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.