Felis Ödüllerinde kısa liste açıklandı

Yaratıcı medya planlama çalışmalarını ödüllendirmek için bu yıl ilk kez verilecek olan Felis Ödüllerinde kısa listeler açıklandı.

24.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Yaratıcı medya planlama çalışmalarını ödüllendirmek için bu yıl ilk kez verilecek olan Felis Ödüllerinde kısa listeler açıklandı. Jüri üyeleri tarafından bugün (24 Ağustos 2006) yapılan değerlendirme sonucunda Televizyon kategorisinde 8, Gazete kategorisinde 4, Dergi kategorisinde 2, Out of Home kategorisinde 9, Sinema kategorisinde 1, İnteraktif kategorisinde 5, Yeni Medya kategorisinde 8 ve son olarak Çoklu Medya kategorisinde ise 5 iş kısa listede yer aldı.

Hedef kitle bazında ise Bebek, Çocuk & Gençlik ve Erkekler kategorilerinde birer, Genç Yetişkinler kategorisinde 3, Kadınlar kategorisinde 2, Özel Hedef Kitle kategorisinde 4, Kamu Yararı kategorisinde ise 2 iş finale kaldı. Ticari İletişim kategorisinde kısa listeye kalan iş yok.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.