MediaCat

Felis Ödülleri başvuru dönemi bir hafta uzatıldı

Başvurular için son gün 26 Eylül

Felis Ödülleri başvuru dönemi bir hafta uzatıldı

Reklam endüstrisinde gerek medya planlama ve satın alma fonksiyonunun, gerekse yaratıcılığın önemini, reklamın başarısındaki rolünü vurgulamak, bu fonksiyonun gelişmesine, ilerlemesine katkı sağlamak, bu alanda faaliyet gösteren tüm ajansların ekiplerini motive etmek ve başarılarını belgelemek, ödüllendirmek ve onurlandırmak amacıyla düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri bu sene de Brand Week Istanbul kapsamında 4-5 Kasım’da gerçekleştirilecek.

MediaCat tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Felis Ödülleri’ne başvuru tarihleri bir hafta uzatıldı. 26 Eylül Cuma saat 18.00′e kadar başvuru yapabilirsiniz.

Yarışmaya ilk kez 20 Eylül 2013 – 20 Eylül 2014 dönemi içinde yayınlanmış/uygulanmış özgün çalışmalar katılabiliyorken; söz konusu işlerin bu tarih dilimi içerisinde yurtiçinde ve/veya yurtdışında yayınlanmış olması gerekiyor.

Felis, reklam, prodüksiyon, etkinlik, doğrudan pazarlama, medya, halkla ilişkiler, tasarım, teknoloji, dijital, mobil, sosyal medya ve yaratıcı alanlarda çalışanlarla sınırlı kalmayıp tüm ajanslara açıktır.

MediaCat Felis Ödülleri 2014; Felis Medya, Felis Dijital, Felis Yaratıcılık ve Felis Halkla İlişkiler olmak üzere 4 ana bölüm, 130 kategoriden oluşmaktadır.

Başvurular online olarak www.felisodulleri.com sitesinden gerçekleştirilecektir.
Her türlü sorunuz için Felis ekibiyle irtibata geçebilirsiniz. events@kapital.com.tr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.