Felis daha iyi bir dünya düşleyenleri ağırlıyor

Felis'in bu yılki en güçlü yeniliklerinden biri de Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü.

25.08.2017 - 16:12 | Tuğba Özögretmen

Ekranın gücünü konuşturanlar Felis'te!

Daha iyi bir dünya… Elbette hepimizin hayali ancak bazıları bu yolda daha fazla çaba sarf ediyor. İletişim ise varış noktasına giden en güçlü yollardan biri. Bu yıl Felis’te ilk kez yer alan üç yeni bölümden biri de Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik. Bu alan, PR Bölümü’nden ayrılarak büyüdü ve Felis’e ayrı bir başlık olarak eklendi.

Jüri başkanlığını Koç Holding Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Direktörü Oya Ünlü Kızıl’ın üstlendiği bölüm kısaca, “toplumsal gelişmeyi hedefleyen sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik projeleri için hayata geçirilen yaratıcı ve etkili iletişim faaliyetlerini, elde ettikleri sonuçlarla birlikte değerlendirme” amacı taşıyor. Katılımcı işlerden beklentiler ise dört ayaklı: daha iyi bir dünya ve sürdürülebilir kalkınma için gereken alanlara odaklanmak, sorunları tespit etmek, çözüme katkıda bulunmak ve üretilen katma değeri ölçümlemek.

Bu yeni bölümle ilgili not edilmesi gereken bir diğer özellik ise hem ajansların hem de reklamverenlerin başvurularına açık olması. Bölümün ana kategorileri ise şöyle:

  • Kurum/Kurulum/Marka Sosyal Sorumluluk Projeleri
  • Sivil Toplum Kuruluşları Projeleri
  • Mecra Kategorileri

Başvurularınızı 15 Eylül 2017’ye kadar Felisodulleri.com adresinden yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.