Fehmi Koru’nun yeni adresi belli oldu

Yeni Şafak'ın gece yarısı operasyonu ile işine son verdiği Fehmi Koru, pazartesi gününden itibaren Zaman Gazetesi'nde yazmaya başlayacak.

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Yeni Şafak’ın gece yarısı operasyonu ile işine son verdiği Fehmi Koru, pazartesi gününden itibaren Zaman Gazetesi’nde yazmaya başlayacak. Ekrem Dumanlı transferi twitter’dan isim vermeden ilan etti.

Gazeteciler.com’un haberine göre, Fehmi Koru geçen hafta katıldığı CNN Türk’teki Medya Mahallesi programında Doğan grubu ile anlaştığı yönündeki Ayşenur Arslan’ın yorumunu sessiz kalarak doğrulamıştı. Koru’nun Radikal gazetesinde 10 gün içinde yazmaya başlayacağı söyleniyordu.

Zaman Gazetesi ile el sıkışan Fehmi Koru, pazartesi günüden itibaren yazmaya başlıyor. Haftanın 4 günü Fehmi Koru, 3 günü ise Taha Kıvanç olarak yazacak.

Fehmi Koru’ya ilk ciddi teklif Yeni Şafak’tan ayrıldıktan sonra Zaman’dan gelmişti. Zaman’ın gazetedeki maaş dengelerini bozmayı göze alarak çok iyi bir rakam önerdiği söylenmişti. Ancak görüşmeler bir süreliğine donmuş o arada da Fehmi Koru Doğan grubu ile flört etmeye başlamıştı. Geçen hafa CNN Türk ekranlarında görünüp anlaştığı iddialarını sessizce onaylayınca bu iş tamam denilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.