MediaCat

Fearless Girl de çelik yelek giyer

Change the Ref’ten silahlı şiddete dikkat çeken bir hamle.

Fearless Girl de çelik yelek giyer

Fearless Girl (Korkusuz Kız) geçtiğimiz yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Wall Street’in sembolü Charging Bull heykelinin tam karşısına yerleştirilmiş, başta Cannes Lions olmak üzere birçok organizasyondan tarafından da ödüllendirilmişti.

Manhattan’ın finans bölgesinde elleri belinde, iş dünyasındaki cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekmek için korkusuzca bekleyen Fearles Girl, silahlı şiddete karşı geçtiğimiz Cuma günü Fearful Girl’e (Korkan Kız) dönüştü. Fearles Girl’e, üzerinde #FEARFULGIRL etiketi bulunan bir çelik yelek giydirense, bu yılın Şubat ayında Florida’da gerçekleşen okul saldırısında oğulları Joaquin’i kaybeden Manuel ve Patricia Oliver çiftinin öncülüğünde kurulan ve silahlı şiddete karşı faaliyet gösteren Change the Ref’ti.

Change the Ref’in Cuma günü Twitter üzerinden gerçekleştirilen paylaşımında, “Okula gitmekten korkuyorsa, korkusuz olamaz” ifadesi yer aldı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.