Fashion’s Night Out markafoni Blog’dan izlenir

Modayı yakından takip edenler blog.markafoni.com adresinde buluşuyor! Geçtiğimiz ay Istanbul Fashion Week’in...

14.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Modayı yakından takip edenler blog.markafoni.com adresinde buluşuyor! Geçtiğimiz ay Istanbul Fashion Week’in Online Fashion Sponsoru olarak podyum ve kulislerden çok özel haberleri markafoni Blog okuyucularıyla paylaşan markafoni, modaseverler için bu kez Fashion’s Night Out etkinliğini yakın takibe alacak.

Vogue’un moda ve perakende dünyasında markalararası güçbirliği yaparak düzenlediği Fashion’s Night Out sayesinde İstanbul, 16 Eylül Perşembe akşamı modanın en büyük alışveriş partisine sahne olacak. İstinye Park, Nişantaşı ve Bağdat Caddesi’ndeki onlarca seçkin mağaza, 18:00-00:00 saatleri arasında düzenledikleri özel etkinlik ve indirim kampanyalarıyla Fashion’s Night Out’a katılacak.

Onlarca mağaza içinde hangisine gitsem, en cazip kampanya hangisinde, en ilginç etkinlik nerede diye merak eden alışverişseverlerin yardımına ise markafoni Blog yetişiyor. markafoni Blog, fotoğrafçı, blogger ve asistanlardan oluşan deneyimli ekibiyle İstanbul’un çeşitli semtlerine yayılmış olan Fashion’s Night Out etkinliğini dakika dakika takipçileriyle paylaşacak. 16 Eylül akşamı İstanbul sokaklarındaki alışveriş partisinin nabzı blog.markafoni.com adresinde tutulacak.

Vogue editörleri, en iyi moda fotoğrafçıları, stilistler, modeller, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin de destek verdiği etkinliğin en özel ayrıntılarını blog.markafoni.com adresinden takip edebilirsiniz. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.