Faruk Eczacıbaşı Etohum’un konuğu olacak

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Eczacıbaşı Bilişim ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Etohum’un 26 Mayıs Perşembe günü Bersay İletişim Enstitüsü’nde gerçekleşecek toplantısına konuşmacı olarak katılacak

24.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Eczacıbaşı Bilişim ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Etohum’un 26 Mayıs Perşembe günü Bersay İletişim Enstitüsü’nde gerçekleşecek toplantısına konuşmacı olarak katılacak. Eczacıbaşı, toplantıda katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak.

İnternet girişimcilerini buluşturan Etohum, TÜBİSAD Yönetim Kurulu ve Yüksek Bilişim Konseyi üyesi ve Türkiye Bilişim Vakfı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı’yı konuk ediyor. Toplantı 26 Mayıs Perşembe günü saat 17:30-19:30 saatleri arasında Esentepe’deki Bersay İletişim Enstitüsü’nde gerçekleşecek.

Toplantı hakkında daha ayrıntılı bilgiyi http://www.etohum.com/26-mayis-etohum-konugu-faruk-eczacibas adresinden alabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.