Faruk Atasoy: Reklam yatırımları hareketleniyor

Uluslararası Reklamcılar Derneği (IAA) Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Atasoy, geçen aylarda...

14.08.2009 - 10:25 | MediaCat

Uluslararası Reklamcılar Derneği (IAA) Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Atasoy, geçen aylarda reklam yatırımlarında bir hareketlenme olduğunu belirterek, “Önümüzdeki günlerde bu konuda mutlaka gelişmeler olacağını düşünüyorum” dedi.

IAA Türkiye Genç Profesyoneller Grubu’nca bu yıl 14’üncüsü düzenlenen ve “ekonomik krizden çıkış”ın kutlandığı geleneksel yaz partisi, Kuruçeşme Suada Club’da, reklamcı, televizyoncu, gazeteci, halka ilişkiler ve pazarlama yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.

2 yıl daha gerekli

Kriz yılı olmasına rağmen organizasyonu bu yıl da gerçekleştirdiklerini dile getiren Atasoy, krizde en önemli şeylerden birinin de moral olduğunu anlattı. Birtakım sayısal verilerin, ekonomide pozitif gelişmelere işaret ettiğini belirten Atasoy, “Geçtiğimiz aylarda, ilkbahar sonu, yaz başı reklam yatırımlarında bir hareketlenme olmuştu. Ertelenmiş reklam yatırımları devreye sokulmaya başlanmıştı. Önümüzdeki günlerde bu konuda mutlaka gelişmeler olacağını düşünüyorum” diye konuştu. Atasoy, reklam yatırımlarında 2008’deki rakamların yakalanabilmesi için 2 yıl daha geçmesi gerekeceğini bildirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.