MediaCat

Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri kısa listesi açıklandı

Farmaskop Dergisi tarafından düzenlenen ve bu sene dördüncüsü verilecek olan Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri kısa listesi açıklandı.

Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri kısa listesi açıklandı

Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri 2012’nin ilk değerlendirme aşaması tamamlandı. Çevrimiçi olarak bir araya gelen Seçici Kurul Üyeleri’nce gerçekleştirilen ön değerlendirme sonucunda, başvurusu kabul edilen 200’e yakın çalışma arasından 63’ü, kısa listeye kalmaya hak kazandı. Kısa listeye kalan adayların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kısa listenin belirlenmesinin ardından, yarışma heyecanında sona da yaklaşıldı. 29 Haziran’da Nişantaşı’ndaki The Sofa Hotel’de tekrar bir araya gelecek olan Seçici Kurul Üyeleri, keypad’ler aracılığı ile gerçekleştirilecek ve tam gün sürecek kapalı oylama seansı ile kazananları belirleyecek.

Kazananlar, ödüllerini Televizyon Programı Yapımcısı Özlem Gürses tarafından sunulacak ödül töreninde alacaklar. Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri 2012’nin 12 Temmuz’da Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan ödül törenine katılım için Proje Sorumlusu Gözde Yılmaz (gozdeyilmaz@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.

(Kaynak: Farmaskop)

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.