“Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri” ne başvurular tamamlandı

Sağlık iletişimini sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için düzenlenen “Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri”, başvurular tamamlandı.

02.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Sağlık iletişimini sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için düzenlenen “Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri”, dördüncü kez sahiplerini arıyor. Bu yıl “Ateşin kadar konuş!” sloganını benimseyen yarışma, yenilenen adı ve kategorileri ile bu kez sağlık iletişimi yapan daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor.

Önceki yıllarda bölümlerin alt kategorileri olarak yer alan sosyal sorumluluk, dijital çalışmalar ve halkla ilişkiler başlıkları, Farmaskop Ödülleri’nin yenilenen kategori düzeninde ayrı birer yarışma alanı olarak karşımıza çıkıyor.

Dijital Kategoriler ve PR Bölümleri
Sektör üzerinde artan fiyat baskısı ve değişen toplum dinamikleri nedeniyle bugün her zamankinden daha önemli bir hal alan dijital teknolojiler, sağlık iletişiminin de artık vazgeçilmez bir parçası. Ajanslar, bu yeni bölüm altında yer alan “En İyi İnternet Sitesi” ya da “En İyi Bilgisayar Bazlı Proje” gibi daha önceki yıllarda da yer alan genel kategorilere başvurabildikleri gibi, yeni eğilimleri hedefleyen projelerini “En İyi Sosyal Medya Kullanımı” ve “En İyi Mobil Sağlık” gibi kategorilere de gönderebildiler.

Bir diğer yeni bölüm olan “PR/İletişim Bölümü”ne, sadece PR ajansları başvurabildi. Ajanslar, kendilerine özel bu yeni bölüm altında yer alan kategorilere firma, marka ya da ürün kimliği yönetimine ilişkin genel projeleri ile katılabilecekleri gibi, halka iletişimin en önemli unsurlarından birisi olan kriz yönetimi projeleri ile de katıldılar. Başvuruda kullanılan çalışmanın kriz yönetimi içermesi durumunda ajansın ilişkili firmanın onayını alması gerekiyor.

En iyi sosyal sorumluluk projesine “Büyük Ödül”
Yeni bölümlerimizin sonuncusu olan “Sosyal Sorumluluk Bölümü”nü diğer kategorilerinden daha önemli kılan bir özelliği bulunuyor. Bu bölüm altındaki kategorilerin birincileri arasında seçilecek bir kampanya, yarışmada daha önceki yıllarda yer almayan “Büyük Ödül”ün sahibi olacak.

Yeni kategoriler…
Yarışmanın yeni düzeninde, önceki yıllardan devrolan bölümler altında da bazı yeni kategoriler bulunuyor. “En İyi Kariyer Odaklı Proje” kategorisi, bunlar için en iyi örneği oluşturuyor.

Yarışmanın tüm detayları için www.mci.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz… Heyecanı paylaşmak için bize Facebook ve Twitter’ da katılmayı unutmayın!

facebook.com/farmaskopodulleri
twitter.com/farmaskopodul

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.