MediaCat

Facebook’ta Türkiye tanıtımı yapılacak

Son yılların en popüler sosyalleşme aracı olan facebook.com, şirketlerin reklam kampanyanlarının ardından Türkiye’nin tanıtımı için …

Facebook’ta Türkiye tanıtımı yapılacak

Son yılların en popüler sosyalleşme aracı olan facebook.com, şirketlerin reklam kampanyanlarının ardından Türkiye’nin tanıtımı için de kullanılacak.

Young New Media ve WordSmith adlı ajanslar, Türkiye’nin turizm potansiyelini tanıtmak amacıyla ‘Face-Card from Turkey’ projesini başlattı. Proje kısa bir tanıtım filmi ve mesajın yer aldığı ‘e-kart’ aşamalarından oluşuyor.

Projede ilk konsept olarak, kış turizmini ve ilk bölge olarak ise Palandöken’i seçtiklerini belirten Proje Koordinatörü ve WordSmith Türkiye Genel Müdürü Beau Higgins “Projeyi hayata geçirirken amacımız, ikinci ülkem olarak kabul ettiğim Türkiye’nin tanıtımına; birikimlerimizi kullanarak katkıda bulunmaktır. Türkiye tanıtımının tüm dünya çapında bir çığ gibi büyüyeceğine inanıyoruz” dedi.

Kaynak: Akşam

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.