F5 İletişim’e yeni iş ortakları

İki yeni marka F5 İletişim Danışmanlığı'ndan hizmet almaya başlayacak.

25.09.2013 - 16:39 | MediaCat

F5 İletişim Danışmanlığı, iş ortakları arasına iki yeni markayı daha kattı. Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) ile Adore Oyuncak Eylül ayı itibariyle F5 İletişim Danışmanlığı’ndan hizmet almaya başladı.

Faruk Eczacıbaşı’nın kurucusu ve başkanı olduğu TBV, 1995 yılından bu yana Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşebilmesi ve bilişim sektörünün ekonomideki payının arttırılması odağında sosyal ve ekonomik projeler üzerinde çalışıyor.

1996’dan bu yana çocuklara ve içindeki çocuğu hiç kaybetmeyenlere hizmet veren Adore Oyuncak, LEGO, Rainbow (Winx Club, Poppixie), Ravensburger, Revell, Bandai (Ben10, Harumika ve Tamagotchi) ve Epoch markalarının Türkiye satış temsilciliğini yapıyor. Adore Oyuncak, sektöre sağladığı katmadeğer dışında; İstanbul İstinye Park ve Bağdat Caddesi ile Ankara Kentpark’ta yer alan mağazalarıyla da çocukları ve meraklılarını oyuncakların sihirli dünyasına davet ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.