Eyüp Sabri Tuncer Cosmoprof Bologna 2012’ye katılıyor

Eyüp Sabri Tuncer, Cosmoprof Bologna Fuarı’nda bu yıl Perfume Jewels ve EST1923 markalarıyla iki ayrı stant ile yer alacak.

28.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Eyüp Sabri Tuncer, Cosmoprof Bologna Fuarı’nda bu yıl Perfume Jewels ve EST1923 markalarıyla iki ayrı stant ile yer alacak.

Türkiye’nin cumhuriyetle yaşıt köklü markalarından Eyüp Sabri Tuncer, dünyanın en ünlü ve prestijli parfüm ve kozmetik fuarı Cosmoprof Bologna 2012’de 9-12 Mart’ta uluslararası pazarlara attığı adımı sağlamlaştıracak. Geçen yıllarda fuarın favori markaları arasında gösterilen EST 1923 fuarda doğal yaratıcılık konsepti ile yer alacak.

Fuarda Türkiye pazarına henüz sunulmamış EST 1923 Eau de Cologne ve tekstil grubu ve yine sadece Eyüp Sabri Tuncer online alışveriş sitesi üzerinden satışa sunulan EST1923 Reed Diffuser çubuklu oda kokuları ürün gruplarıyla uluslararası katılımcılara tanıtılacak. EST 1923 Reed Diffuser çubuklu oda kokuları ürün grubu fuara özel olarak tasarlanmış ve Türkiye’de henüz satışa sunulmamış Ottoman, Floral ve Soft Serisi olmak üzere 3 ana kategoride 10 farklı koku profili, ambalaj ve şişe tasarımı ile ilk kez Cosmoprof Bologna Fuarında yer alacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.