Eyüp Sabri Tuncer’den 500 bin TL’lik Ar-Ge yatırımı

Eyüp Sabri Tuncer, yeni ürünü Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı ürün grubu için yaptığı 500 bin TL’lik Ar-Ge yatırımı ile ev bakım ürünleri segmentini genişletiyor.

22.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Eyüp Sabri Tuncer, yeni ürünü Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı ürün grubu için yaptığı 500 bin TL’lik Ar-Ge yatırımı ile ev bakım ürünleri segmentini genişletiyor.

1923’ten beri hizmet veren Eyüp Sabri Tuncer, gerçekleştirdiği yeni nesil ürün yatırımlarına  Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı’yı ekledi. Ürün için, Ar-Ge giderleri dâhil olmak üzere 500 bin TL’lik yatırım yapıldı.

Ülke çapındaki değeri 50 milyon dolar civarında olan oda spreyi pazarının, Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı’nın gelişmiş ürün özellikleri sayesinde daha da genişlemesi bekleniyor.

Eyüp Sabri Tuncer, Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı ürün gruplarını Okyanus Ferahlığı, Bahar Tazeliği, Kavun Mucizesi, Nar Çiçeği, Lavanta Esintisi gibi koku çeşitlerinin yanı sıra Temiz Çamaşır Kokusu, Nergis Çiçeği ve Japon Kiraz Çiçeği gibi 8 güncel ve farklı koku seçeneği ile tüketicilerinin beğenisine sundu.

İhracat piyasalarına da hızlı bir giriş yapan ürün, Almanya, Avusturya, Amerika, Kıbrıs ve Avustralya’ya ihraç ediliyor. Örneğin, özellikle Irak’ta yoğun taleple karşılaşan Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı’nın piyasadaki sekiz farklı koku seçeneğinden biri olan Nergis Çiçeği, Irak’tan gelen yoğun talep üzerine üretildi. Ürünün pazara sunumu kısa süre önce yapıldığından, yurtdışı satış rakamlarının ve ihracat yapılan noktaların önümüzdeki günlerde artması bekleniyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.